Wuxi Costel Turbo Industry Ltd

Professionele Turbofabrikant

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenKKK Turbo lader

De Motorcode APU, BAK K03 Turbo 53039880029 058145703J van AUDI A4 A6 VW Passat t B5 B6 1.8T

Ik ben online Chatten Nu

De Motorcode APU, BAK K03 Turbo 53039880029 058145703J van AUDI A4 A6 VW Passat t B5 B6 1.8T

China De Motorcode APU, BAK K03 Turbo 53039880029 058145703J van AUDI A4 A6 VW Passat t B5 B6 1.8T leverancier

Grote Afbeelding :  De Motorcode APU, BAK K03 Turbo 53039880029 058145703J van AUDI A4 A6 VW Passat t B5 B6 1.8T

Productdetails:

Plaats van herkomst: CHINA WUXI
Merknaam: COSTEL
Certificering: ISO9001:2008/ TS16949
Modelnummer: Borg Warner Schwitzer 3K

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: negotiation
Verpakking Details: neutrale verpakking
Levertijd: 3-7 ontvingen de werkdagen na uw betaling
Betalingscondities: T/T, de Western Union, Paypal, LC
Levering vermogen: 10000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Evenwichtig: Turbotechnieken VSR of schenck machine Garantie: Een jaar
Kwaliteit: OEM Kwaliteit Ben van toepassing: Reparatiemotor Turbo

De Motorcode APU, BAK K03 Turbo 53039880029 058145703J van AUDI A4 A6 VW Passat t B5 B6 1.8T


Specificaties:

Artikelnummer 53039880029
Vorige Versie 5303-988-0029, 5303 988 0029
OE aantal 058145703J, 058145703JX, 058145703JV, 058145703N
Jaar 2000-05
Beschrijving Audi, Volkswagen
Fabrikantenartikelnummer 53039700029, 5303-970-0029, 5303 970 0029
CHRA 53037100511 (5303-710-0511) 
Turbomodel K03-2072GAA5.88KCAXK, k03-005
Motormodel 1.8-5V snakt,
Verplaatsing 1.8L, 1781 ccm, 4 Cilinders
KW 110
Maximum t/min 5500
Brandstof Benzine
Hoek a (compressorhuisvesting) 160�
Hoek � (turbinehuisvesting) 150�
Lagerhuisvesting 53041500006/53041500017
Turbinewiel 53031205023/53031205037
Bedrijf-Wiel 53041232018/53041232007
Achterplaat 53041515702
Hitteschild 53031652000
Reparatieuitrusting 53037110000 
Turbinehuisvesting 53031009060
Compressordekking 53041015003
Actuator 58251104075
Turbinehuisvesting AR 5
De poort van het montagesafval (druk) 0,370 bar
De poort van het montagesafval (opheffende staaf) 4,00 mm
Pakking (turbineinham) 210337
Pakking (turbineafzet) 210242
Pakking (olieafzet) 210317
Fabrikant Borg Warner - 3K - Schwitzer
Voorwaarde Herbouwd

 

Toepassingen

De Motorcode APU, BAK 1998-99 van Audi A4 1.8T (B5)

De Motorcode BFB 2002-05 van Audi A4 1.8T (B6)

1998- Van Audi A6 1.8T (C5) de Motorcode APU, BAK

1996-00 de Motorcode APU, BAK van Volkswagen Passat B5 1.8T

2000-05 Audi A4 met AMG, AWM, ATW, augustus-Motor

2000-05 Volkswagen Passat met AMG, AWM, ATW, augustus-Motor

 

Beelden:

De Motorcode APU, BAK K03 Turbo 53039880029 058145703J van AUDI A4 A6 VW Passat t B5 B6 1.8T

 

Contact:

E-mail/Skype: costelturbo@outlook.com

 

Het verschepen:

Afhankelijk van diverse omstandigheden, zijn drie verschillende leveringsmethodes genomen:

1 door overzees. 2 door luchtvracht. 3 door expresdienst.

 

Leveringstermijn

Onze uitgebreide voorraad van turbocompressoren staat ons toe om 3-7 de dienst ervoor zorgen die van de werkdaglevering aan te bieden dat u en uw klant niet meer wacht dan noodzakelijk is.
50-150 PCs--15-20 dagen, 150-300 PCs--25 dagen, meer dan 300 PCs -- 30 dagen.

 

COSTEL volledige Turbo

A.our hebben de producten 12 maanden garantie.

B.Product worden vervaardigd volgens OE-kwaliteitsnormen

C.All worden de wielen verwerkt op het automatische in evenwicht brengende centrum van Schenck met luchtlagers om laagste overblijvend evenwicht te bereiken.

D.Cartridges zijn assemblied door automatische lijn, en zijn evenwichtig met Turbotechnieken VSR of Schenck.

De E.Allvnt turbocompressoren worden getest op de de Stroombank van G3 VNT.

F.All worden de turbocompressoren voorzien van pakkingsuitrustingen.

 

PRODUCTENdekking

 

garrett

  • GARRETT (GT12, GTC14, GT15-25, GT37, GT42, GT45 ENZ.),
  • KKK (K03, K04, K06, K16, K27, K31, KP35, KP39, BV43, BV50, R2S ENZ.),
  • Schwitzer (S1B/S100, S2B/S200, S300, S400 enz.),
  • MHI (TD02, TF035, TD04, TD05, TD06, TD07, TD08 ENZ.),
  • HOLSET (HX30, HX35/HE341, HX40/HE431V, HX55/HE551, HT60, HX80 ENZ.),
  • IHI (RHF/RHB3, RHF/RHB4, RHF5/RHB5, RHG6, RHG7, RHG8, RHG9 ENZ.),
  • TOYOTA (CT9, CT10, CT12, CT16V, CT20, CT26 ENZ.).

Contactgegevens
Wuxi Costel Turbo Industry Ltd

Contactpersoon: Benjamin

Tel.: +8618061520139

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)